You are here:--Fotografija su misija
  • seimos fotografija

Fotografija su misija

Fotografijoje siekiu atskleisti sutiktų žmonių unikalumą.

Žiūrėjau JAV fotografės Kirsten Lewis pamokas, kai suvokiau, jog fotografuodama noriu leisti įvykiams vykti, kaip jie vyksta, nekoreguoti ir netaisyti: kai ateini į šeimą, leidi šeimai tiesiog gyventi, būti taip, kaip jie paprastai būna. Tu esi stebėtojas ir fiksuotojas to, kas vyksta aplink tave. Tada supratau, kad kuriu mažų kasdienių istorijų iliustacijas:  atspindžius to, kuo gyvena žmonės, kuo dalinasi, kaip kalbasi, ką veikia, kaip tą daro. Kuriu stebėdama, fiksuodama, įrėmindama.

Ateini į šeimą ar renginį, apšildai save prie jų, jie apšyla prie tavęs ir gyvenimas teka vaga, kuria paprastai jis teka. Neprašau nieko specialiai ruoštis, kažkaip atsistoti. Vienintelė būtina sąlyga yra būti savimi. Nes susitinkame, kad kurti jūsų asmeninį archyvą, dokumentuoti jūsų meilę ar jūsų šeimos istoriją. Tikrą. Nesuvaidintą.

Aš ateinu ir būnu šalia neturėdama praeities prisiminimų, formuojančių nuomonę apie Jus. Ateinu ir būnu čia ir dabar Jūsų erdvėje, Jūsų gyvenimo sūkuryje, kad parodyti Jums kokie unikalūs esate Jūs, užfiksuoti Jūsų augimą ir jūsų kelią.

Viena moteris man parašė jog mano juodai baltose fotografijose daugiau spalvų nei spalvotose. – man tai patvirtino, jog jose yra jausmas. Kitas vaikinas geriant kavą prieš fotosesiją, nustebino pastebėdamas, jog mano fotografijose jaučiasi judėjimas, kai atrodo, jog niekas nejuda. Ir man tai patvirtino, jog ten yra gyvenimas.

Todėl nesiekiu apibrėžti tai, ką darau, kad leisti sau nuolat atrasti kažką naujo. Neįrėminkite savęs ir jūs, prisiminimuose ar įsitikinimuose, leiskite sau būti savimi. Fotografija gali padėti jums susitikti su savimi. Ir toliau augti, ir skleistis jūsų unikalumui.

By | 2018-08-23T19:06:55+00:00 birželio 11th, 2018|Categories: Šeimos fotosesija|Tags: , , |0 Comments

About the Author:

Leave A Comment