You are here:--Pažinkite meilės kalbą

Pažinkite meilės kalbą

Simon Sinke knygos „Pradėkime nuo klausimo KODĖL. Kaip puikūs lyderiai įkvepia veikti” autorius savo kalboje apie lyderiavimą pabrėžia pastovumo faktorių. Apie tai, beje, kalba  ir daugelis kitų sėkmingų žmonių. Jei norite gražaus kūno ir geros fizinės formos, Jums neužtenka nueiti į sporto salę vieną kartą, net jei praleisite ten 9 val. iš eilės besitreniruodamas. Jums reikia ten eiti kiekvieną dieną, net jei praleisite ten tik po 20 min. Vėlgi po pirmos treniruotės pažiūrėjęs į veidrodį tikrai nepamatysite jokių pasikeitimų. Pasikeitimų nepamatysite ir kitą dieną, ir dar kitą. Bet jei pažvelgsite į veidrodį po 6 mėn. greičiausiai būsite maloniai nustebinti.

Tas pats ir su santykiais. Jei Jūs padovanosite merginai gėlių per jos gimtadienį, pakviesite ją vakarienės per Valentino dieną ir daugiau nieko nedarysite greičiausiai ji Jūsų nepamils. Bet jei Jūs lydėsite ją namo kiekvieną dieną, darysiti dėl jos kad ir mažus dalykus, bet pastoviai kiekvieną dieną, ji pajus šiltus jausmus Jums.

O jei Jūs jau vedęs? Jei Jūs parodysite dėmesį savo žmonai tik per metines šventes ar skirsite jai laiko tik per atostogas, ar tai padarys Ją laimingai ištekėjusia moterimi? O jei Jūs palinkėsite jai labo ryto prieš patikrinant savo telefoną; jei Jūs išvirsite jai arbatos, nors pats geriate kavą; jei pripildysite jos mašinos baką degalų ir nuplausite mašiną kai ji visai to nesitiki ir visi šie veiksmai bus kasdieniai. Apkabinimai, nuraminimai, prisilietimai, išklausymas ir girdėjimas, pagalba su vaikais ir visi kiti maži dalykai, kurie kalba meile.

Ir visi šie pavyzdžiai buvo pasakojami apie lyderystę, verslo pasaulyje, nors iš tikro mes esamiai lyderiai visur, tik skirtingos apimties lyderiai. Tėvai gali būti arba ne lyderiais savo vaikams, mokytojai mokiniams, ir pan. vyras savo žmonai, … ir čia nesibaigiantis sąrašas įmanomų variantų.

Čia prisiminiau dar vieną istoriją apie vyriausio Europos vyro kopimą į Everestą. Keletą kartų jo bandymai užkopti buvo nevaisingi. Pagaliau, vyriausiojo Europos alpinisto žmona, davė patarimą savo vyrui pasiruošimo metu. Ji patarė jam galvoti kaip žirgai (ji beje dirbo su žirgais) vienas žingsnis į priekį. Šis patarimas ir buvo lemtingas, atnešęs sėkmingą Everesto įveikimo baigtį. Kopdamas į kalną vyras vis klausė savęs ar jis gali žengti dar vieną žingsnį ir jei atsakymas buvo taip, jis jį žengė, jei atsakymas buvo ne, Jis leisdavo sau pailsėti. Ir taip žingsnis po žingsnio Everesto viršūnė buvo pasiekta. Vienas žingsnis pats sau neturi didelės reikšmės. Vienas žingsnis kaip lašas vandenyne, bet daug žingsnių žengtų pastoviai, kaip kad daug lašų vienoje vietoje sukuria didžius dalykus.

Įsivaizduojate Jūsų gyvenimai, diena prie dienos. Švelnus, palaikantis žvilgsnis, skambutis, pusryčiai drauge, dėmesys ir taip diena iš dienos Jūs kalbate savo meilę. 35-asis ar 50-asis  jubiliejus bus tik vieną kartą gyvenime, ir tai  begalo svarbu, kaip kad svarbu pažymėti patį užkopimą į Everesto viršukalnę ir buvimą ten. Bet atsakykime į klausimą kiek laiko mes praleidžiame viršukalnėje, kiek laiko trunka viena gimimo diena, ar net vestuvių diena, jei lyginti su visu gyvenimu? Neteigiu, jog tos dienos nėra svarbios, jos labai svarbios ir jas būtina pažymėti. Aš tik prašau pažvelgti kitu kampu ir suvokti kiek mažų stebuklų vyksta kiekvieną dieną, stebuklų vertų buti pastebėtais ir įamžintais, tam kad įprasminti kelią. Esmė nėra kelionės tiksle, esmė ir visas įdomumas slypi pačioje kelionėje į tą tikslą. Kodėl gi nepastebėjus pačios kelionės?

Įamžinkime bent dalelę jūsų kelionės kartu. Kasdienės kelionės. Nuotraukos kartais labiau už žodžius atskleidžia ir jūsų meilės kalbą. Dienos ar valandos fotosesija gali padėti ją pažinti.

 

By | 2018-09-10T10:17:47+00:00 rugsėjo 10th, 2018|Categories: Šeimos fotosesija|Tags: , , , |0 Comments

About the Author:

Leave A Comment